08 febr.

Álláshirdetés

(0 szavazat)
Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.létesítmények és gép-berendezések beruházási, felújítási karbantartási feladatainak támogatására felvételt hirdet
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK és
ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK
munkakörök betöltésére. Munkavégzés helye: Miskolc

Főbb feladatok építészmérnök és épületgépész mérnök munkakörökben:
  • A társasági létesítmény karbantartási, beruházási munkák műszaki tartalmának előkészítése, árajánlatbekérések lebonyolítása, pályáztatások, közbeszerzések műszaki tartalmának előkészítése.
  • Szükség esetén megvalósítási tervek megtervezése, engedélyezési és kiviteli tervek megterveztetése, a tervezés ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki elbírálása, új kivitelezők, beszállítók és alvállalkozók pályáztatása.
  • Műszaki tárgyalások előkészítése.
  • Szerződések és megrendelések előkészítése.
  • Szükség esetén szakhatósági engedélyeztetések lebonyolítása.
  • Napi kapcsolattartás a kivitelező, vállalkozó műszaki szakemberével, az építésvezetővel.
  • A megvalósuló, megvalósult rendszerek folyamatos dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítése, elkészíttetése.
Pályázati feltételek, elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (magasépítő, építész, épületgépész, általános gépészmérnök) végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Fejlett szervezőkészség, képesség összetett feladatok koordinálására, átlátására
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Együttműködő készség
Előnyt jelent:
  • Beruházás előkészítésben, kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tervezési tapasztalat
  • AutoCad programban való jártasság
  • Angol, vagy német nyelvtudás
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Választható Javadalmazási Rendszer (Kafetéria)
  • Szakmai továbbképzéseken való részvételi lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Kedvezményes utazási lehetőség
A munkavégzés területei:
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Hajdú- Bihar megye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,
A jelentkezéshez csatolni kell:
  • A pályázó személyi adatait,
  • Az eddigi szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzot,
  • Iskolai végzettséget és egyéb képzettséget, ismereteket igazoló okiratok másolatát.
Megjelent: 748 alkalommal

Ügyfélszolgálat

Ha szolgáltatásainkkal kapcsolatban kérdései merülnek fel, vagy észrevételeit szeretné eljuttatni társaságunkhoz, kérjük töltse ki online űrlapunkat!

Űrlap kitöltése